Sacramento OGC - by Neco
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Jovo_Isus
Broj poruka : 1
Datum upisa : 2018-07-27

Zalba na clanove Police Departmenta. Empty Zalba na clanove Police Departmenta.

Fri Jul 27, 2018 1:38 pm
Zalba na clanove Police Departmenta. Sa-mp-10
Zalba na Igraca
Vase Ime i Prezime: Jovo_Isus
Ime i Prezime igraca na kog se zalite:Mango_Corleone i Marko_Milovicc
Sta je on uradio: Pri pokusaju begstva (bez prethodno datog Wanted Level-a), uskocio mi je u bazu (Jer TEC moze da se preskoci ograda) (Non RP), te je iskoristio Tazer na meni, dok sam ja pucao iz oruzija Deagle (PG), zatim me je vezao, vukao preskakajuci ogradu (PG), kada su me stavili u auto, ondak su mi tek dali Wanted Level i stavili u zatvor.
Slika/Video (OBAVEZNO): (postavljena slika)

+ Cela frka je pocela zato sto su uhapsili novog igraca (Mikri_Jakab) koji je novi clan moje mafije, iz razloga sto nije pokazao dozvole, pritom je imao dozvolu za oruzije (licno sam ga vodio da je kupi), jer nije znao komandu da ih pokaze, a oni mu nisu rekli kako to da uradi.

Molio bih da se malo poradi na tome koga sve to pustaju u Policiju, Interventnu i ostale organizacije nadleznih organa, posto ovo je stvarno sramota od njihovog ponasanja (krsenja RolePlay-a). Ili ako vec pustatu svaku budalu u organizaciju, naucite ih kako se vrsi akcija hapsenja, sta smeju, sta ne smeju i ostalo.

Pozdrav.
Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu